Отборът на Кърджали спечели бронзовите медали на Първенството по футбол за служители на МВР

Отборът на ОДМВР-Кърджали спечели бронзови медали на Републиканското първенство по футбол за служители на МВР, което се проведе в курортния комплекс „Албена“ от 25 май до 2 юни. Кърджалийският тим с капитан Дамян Чаушев стъпи на стълбичката на победителите в конкуренцията на 16 отбора от страната. Бронзовите медалисти получиха и купа от председателя на Спортната асоциация на МВР Чавдар Атанасов. Трима от играчите на ОДМВР-Кърджали -  Дамян Чаушев, Николай Аргатов и курсанта Синан Ферад, са включени в националния отбор по футбол на служителите в МВР, който ще участва в Европейското първенство във Великобритания през месец юли.

На снимката: тимът на бронзовите медалисти.

Това съобщиха от Регионалния пресцентър на МВР-Кърджали.