Девойките на "Арда бокс" завоюваха отличия на Държавното лично отборно първенство в Петрич

Изображение 1 от 2

Девойките на „Арда бокс” са  с отличия от Държавното лично отборно първенство в Петрич .Десислава Бочукова е вицешампион при девойките до 15г., в категория до 60кг. Нейната съотборничка Дамла Имам също се прибира с медал. Тя завоюва бронз при девойките до 18г. в категория до 50кг. Младежите на „Арда бокс” също се представят отлично. Милен Иванов в категория до 71кг. победи своя съперник от „Миньор” Перник и се класира на четвъртфинал срещу „Роял” Бургас. При 86кг. Ердоан Хасан спечели бронзов медал след като надви състезателя на „Пирин” Благоеврград.Тимът на Стоян Узунов има реалния шанс и четиримата му състезатели да се зъвърнат в Кърджали с медал.