Юношите на Арда бокс спечелиха два сребърни медала на държавния шампионат в Петрич

Изображение 1 от 3

Милен Иванов в категория 70 кг и Ердоан Хасан при тежките в кат. 90 кг от „Арда бокс“ завоюваха сребърни медали на завършилото днес Държавно лично отборно първенство за юноши в Петрич.

И двамата се представиха силно. В последните си двубои стояха добре на ринга, изиграха и трите рунда, показаха израстване в развитието си, сподели за „Нов живот“ треньорът Стоят Узунов.

На финала Ердоан не успя срещу представителя на „Мизия“ Реселин Бачевски, а Милен загуби силния състезател на ЦСКАСтелян Симеонов.

Останалите момчета, които представиха Кърджали, Димитър Бояджиев /кат. 50 кг/,  Денис Дурмуш и Емир Бехчет при 75 килограмовите, Мерт Халил /кат. 66 кг/ иСуйкон Станков /кат. 54 кг/ отпаднаха още след първите си мачове.