Волейболистките на „Арда“ до 15 години също станаха първенци в регион „Странджа“

Отново с успех приключи турнирът по волейбол в Бургас, в който се състезаваха момичетата от „Арда“ на възраст до 15 години. Срещите се състояха от 11 до 13 ноември. И този път състезателките на Елин Карабашев се представиха отлично. След 5 убедителни победи, като четири от срещите завършиха с три на нула и една – с три на един, нашите волейболистки спечелиха турнира и се поздравиха с краен успех. В първенството участваха шест отбора, като всеки от тях трябваше да изиграе пет мача в рамките на три дена. Отборите, които се бориха за приза бяха „Деа“- Бургас, също новият бургаски отбор „007“, тимът на Приморско, на Димитровград, Айтос и, разбира се, „Арда“.

Според Елин Карабашев, треньор на нашите момичета, състезателките играха спокойно, уверено и със самочувствие и убедително се поздравиха с успех в края на турнира. Така и те завършиха на първо място в регион „Странджа“, както тимът на кадетките през миналата седмица.

Източник: kardjali.bgvesti.net