Левски отново показа голова немощ

Бледото представяне на "Левски" тази година продължава, след като синият отбор не успя да бие "Локомотив София" в първи мач от 12-я кръг на "А" група. На ст. "Георги Аспарухов" сините бяха трагични в атака и отново скъсаха нервите на своите фенове за крайното 0:0. Така "Левски остана на шеста позиция преди изиграването на останалите мачове от кръга, пише football24.bg.

През първото полувреме сините опитаха някакъв натиск. Той обаче се ограничи с няколко индивидуални слаби изпълнения на Гари Родригес и Ларсен Туре, а и Димитър Макриев отново нямаше ден. През втората част атаките на сините съвсем секнаха, като Локо Сф дори получи възможност да търси победа. Железничарите обаче също бяха много слаби в атака.

Драмата дойде в последните секунди на 5-минутното продължение, когато Христо Ристосков пусна една последна атака за "Левски". Вече след изтичането на добавеното време Даниел Димов вкара след центриране от дясно, но съдията свири фаул в атака за нарушение на Макриев. Сините футболисти оспорваха, но безрезултатно, а няколко секунди по-късно мачът свърши.

Източник: actualno.com