Кърджалийче троши с нокдауни съперници,взема сребро на републиканското

Атанас Ламбрев

Кърджалиецът Атанас Ламрев от спортия клуб “Арда бокс” отказа последователно трима съперници след серия от нокдауни.Наско спечели сребърен медал след като в категория до 54 кг. Надигра Петър Маринов от Локомотив София .Той го отказа още в първия рунд след нокдаун.Кристин Паскалев от Ладимекс Перник избяга от ринга след два поредни нокдауна.Такава бе съдбата иш на Мехмед Ибрахим от Черно море-Варна.Наско загуби само от шампиона Илиян Марков от Сторм-София.

Достойно се представи и Вячислав Иванович в категория до 44 кг.Той спечели бронзовото отличие като загуби на полуфинала от шампиона Марио Симеонов.

В Републиканското първенство за юноши състояло се в Търговище участваха 176 боксьори от 29 клуба.Арда бокс бе представен от 6 състезатели.