Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Слаботелестните играели на криеница и този, който търсел, казал: - Пу за Пешо зад конеца! Пешо излиза и вика: - Ха, не позна, тука сме двама.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Мъжките полови органи се намират в мъжа, а женските - в жената. Ученичка от 20то ОУ при изпитване
Бисери
03.10.2017
3,555 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Здравейте, имам за вас две бутилки водки: едната е хубава, другата лоша. С коя да почна?
Продавачката на хот-дог я измъчват еротични сънища.
Зет поискал да постави надгробен паметник на тъща си. В погребалното бюро той пита дали имат нещо солидно, но евтино. - Имаме една плоча, но на нея е изсечено друго име. - Нищо, моята тъща не можеше да чете.
Мъжете са като хубавото вино. В началото са гроздови зърна и е наша работа да ги смачкаме и да ги държим на тъмно, докато узреят и се превърнат в нещо, с което ще ти е приятно да вечеряш.
От МВР съобщават, че тази нощ е изчезнала статуята на Света София до Булбанк. Ченгетата я намерили в мазе в Обеля 2. При разпита се разбрало, че статуята не е открадната, а сама е избягала. И се е скрила от срам, защото не може да погледне хората очите. Как Света София ще е майка на Вяра, Надежда и Любов.