Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Bсяко добро нещо си има и лошата страна - казал оня, дето му поискали пари за погребението на тъщата...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Две мечки-стръвници бродят из планински град. Едната съветва другата: — И избирай консерва със синя лампа отгоре. Вътре месото е по-тлъсто.
Животни
03.10.2017
3,481 прегледа
Следващ →
Още вицове
Заекът пътувал с влака, но куфарът му се изгубил. Той ядосано започнал да минава по купетата и да пита "Къде ми е куфарът? Кажете, че да не стане като миналата година!" Така по инерция отворил и следващото купе и пак извикал това: - Къде ми е куфарът? Кажете, че да не стане като миналата година! Там седял лъвът и го попитал нервно: - Какво стана миналата година?! Заекът отговорил уплашено: - Аааа ммм нищо... Купих си нов!
Истинският джентълмен винаги играе по правилата! Ако при съществуващите правила джентълменът не може да спечели, той променя правилата и побеждава!
- Сине, как е в училище? - Аз с баща на двойкаджия не говоря!!!
Надпис в мъжка тоалетна: "не се надценявай, ела по близо" Надпис в женска тоалетна: "спокойно, всички сме виждали жена със събути гащи"
Мъжете се делят на два вида: такива, които могат да качат хладилник до петия етаж и такива, които могат да платят за това.