Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пътува наквасен в автобус, държи се той за тръбата и се олюлява над една дама, дамата на свой ред му прави забележка: -Внимавайте господине, още малко и ще легнете отгоре ми! А, той: -Хм... размечтахте се нещо!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Ще повярвам на вътрешния министър, като съобщи, че е започнала мащабна операция под името "Консултантите"...
Политически
03.10.2017
3,378 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителят поздравява учениците в клас. - Добър ден, деца. - Добър ден, господин учителю, - отговарят всички. Само Иванчо гледа през прозореца и мълчи. - Защо не поздравяваш, Иванчо? - Защо да лъжа, че денят е добър, когато вали такъв пороен дъжд.
Мъж отива при сексолога: - Докторе, помогнете ми! Члена ми има ръце. Всеки път, когато се опитам да правя любов с жена ми, той се хваща отстрани и не ще да влиза! Жена ми толкова се измъчи, че ми вика: "Или му режи ръцете, или развод!" - Съблечете се да погледна. Я, наистина е с ръце, но няма смисъл да се режат. Ето ви тези таблетки, те ще ви помогнат. Минала година и мъжът отново отива при лекаря. Той го пита: - Е, как е? Помогнаха ли таблетките? - Не, но аз си измислих собствен начин. - Какъв? - Като тръгна към жена ми той се хваща с ръцете и не иска да влиза. Обаче в този момент аз го чуквам с пръст по главата, той се хваща за нея и в този момент аз действам.
- Преди година ме уверяваше, че аз съм жената от твоите сънища, а сега искаш да се разведеш. - Какво да направиш?!..Събудих се!
Досега се считаше, че няма доказателства за явлението телекинеза(*), но вече има - в справка за разходите за командировки в чужбина и описано, че ББ е отишъл до Париж за 136,91лв , а до Брюксел за 68,45лв. източник:http://dnes.dir.bg/2009/12/30/news5621132.html *телекизнеза - е способността у даден човек да премества материални обекти от едно място на друго без да използва физически контакт. ** бг телекинеза - показването на един човек по всички телевизионни канали, като непрекъснато се посочват неговите извънземни способности и умения
Няма истина, няма лъжа. Има само гледна точка.