Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е общото между негрите и блондинките? - Черните корени.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъж се прибира и заварва жена си да прави секс със най-добрия си приятел. Без да се замисли, вади един пистилет и го застрелва. Жена му се развиква: - Какво правиш? Ти си луд! Идиот! Ако продължаваш така ще останеш без приятели!
Семейни
03.10.2017
3,528 прегледа
Следващ →
Още вицове
На среща на бивши съученици присъства и класният им. Пита един от тях: - Как е, имаш ли деца? Той : - Да, 6. Учителят: - Мдаааа, такъв си беше и в училище. Не внимаваше!!!!
Обществено мнение- това е мнението на тези, които изобщо не сме питали.
На една жена и дошла на гости близка приятелка. По някое време и отворила хладилника и гледа вътре залепен един плакат от Playboy на готина мацка с перфектно тяло и я попитала: - Това пък защо? - За да ям по-малко и да отслабна, да ме подсеща каква фигура искам да имам и аз! - И как е? Помага ли? - Ами и да и не. Аз отслабнах 5 килограма, но мъжът ми качи десет.
Питат един полицай: - Кои жени са по-лоши шофьори - естествените блондинки или изкуствените? -Изкуствените. Защото постоянно се гледат в огледалото дали не им е побеляла косата - отговорил полицая.
"За много години" не е най-доброто пожелание за студент...особено ако е прекъснал като мен :)