Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пристига една при лекаря. - Докторе, струва ми се, че съм нимфоманка! - Добре, мисля, че с няколко сеанса ще мога да ви помогна. Но имайте предвид, че това ще ви струва 50 долара на час. - А, за цяла нощ?
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Интересно… Защо единственото списание, което пише само за блести, се нарича "Здраве"?
Лекари
03.10.2017
4,647 прегледа
Следващ →
Още вицове
Реплика на служител в гръцка фирма: - С толкова капути в едно помещение работя само аз и аптекарите!
Семейство (баща, майка и две деца) е седнало да вечеря. Майката яде унило, видимо без удоволствие от храненето. По едно време, без да си е изяла вечерята, става и отива в спалнята. След една минута и бащата отива при нея. Минават няколко минути, през които децата също ядат унило. На едното му писва и тръгва към спалнята. След няколко секунди се връща и започва да яде не с ентусиазъм, ами направо с настървение. - Защо така изведнъж се разяде? - пита го другото дете - Защото видях тате какво прави с тези, дето не си изяждат яденето!
Ноъм Чомски: За демокрацията пропагандата е това, което е сопата за тоталитарната държава.
Откъс от дневник на младия Мичурин: Днес ашладисах дървената дръжка на метлата със стрък див джоджен. Засега няма резултат, освен че баба ме наби. За да й отмъстя, отрових петела. Така й се пада.
Аз не съм лош човек. На враговете си даже пожелавам по три коли да имат пред дома си: полицейска, пожарна и бърза помощ