Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Изпекла бабата Житената питка и й казала: - Ходи където искаш, само в Мак Доналд’с не ходи, че там ще ти наврат кренвирш в задника!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Защо си толкова радостен? Да не си ударил бинго? - Бинго не, но иди да видиш любовника на жена ми!
Семейни
03.10.2017
3,619 прегледа
Следващ →
Още вицове
Голям човек си вече, а още вярваш на прогнозата за времето!
Интересно ми, а с какво са се занимавали хората на работа, когото още не е имало Интернет?
- Защо не се ожените, Холмс? — Защото, Уотсън, това създава купища проблеми. Ето ви например една логическа задача: на едната врата на къщата ви лае кучето и иска да го пуснете, а на другата чука жена ви, която си е забравила ключа и иска да й отворите. Кого ще пуснете в къщата по-напред? — Ами жена ми. — Неправилно, Уотсън. Трябва да пуснете кучето, защото то ще спре да лае като влезе.
Учител пише в бележника на ученичка: "Вашата дъщеря е ужасно приказлива" На другия ден тя носи бележника с отговор на бащата: "Вие да чуете майка й!"
- Моля подсъдимият да каже дали се признава за виновен! - казва съдията. - Не мога да ви кажа, господине, защото още не съм изслушал показанията на свидетелите.