Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лечение на наивност. Цена - 100 лева за сеанс. Повторение до пълно излекуване.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Жените се влюбват в това, което чуват. Мъжете- в това, което виждат. Затова жените се гримират, а мъжете лъжат.
Бисери
03.10.2017
4,204 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пътува поручик Ржевски във влака на горнота легло и дочува разговор между две дами. Едната казва на другата: - Миличка, никога не слагайте яйца върху сребро, от това среброто потъмнява. - Човек се учи докато е жив - казва си поручик Ржевски и премества сребърната си табакера от джоба на панталоните в джоба на сакото си.
Въпрос: Може ли една жена да забременее, докато пие кафе? Отговор: Да, зависи на какво е седнала да го пие.
Баба и дядо решават да правят секс за последно, а бабата вика на дядото. - Ами ти ще можеш ли да го вдигнеш на тези години. Дядото: - И да не го вдигна ще го вържа с две пръчки и пак ще ти го набутам. И така вързал го дядото с пръчките и както се канел го набутал на бабата. След края на секса двата яйчника на бабата си говорят: - Абе през целия си живот всичко съм виждал, ама да го вкарват на носилка не бях виждал.
Върви си Червената Шапчица през гората на път към баба си. Жега… Слънцето прежуря, а в кошничката си тя носи бутилка винце… Решава да утоли жаждата си, трясва шишето на екс, пада и заспива до пътеката. Минава по пътеката една крава, вижда капчиците пот по лицето на Червената Шапчица и си казва: "Горещо му е на детето. Умира от жажда. Я да го напоя - добро дело да сторя." Поднася вимето си към лицето на Червената Шапчица, а тя в просъница изломотва: - Ой, ой, момчета, милички! Не всички заедно, не всички заедно!
Уф, ако не бяха форумите, колко хора щяха да могат да взимат решения самостоятелно...