Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
При лекаря: - Докторе, страдам от безсъние. - Опитахте ли да броите овце? - Опитах, но не помага. - Тогава, накарайте всяка една овца да ви разкаже по една приказка.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Обичаш ли бира с цаца? - Не, повече обичам с приятели.
Пиянски
03.10.2017
2,093 прегледа
Следващ →
Още вицове
След сгляда, момчето казва на майка си: - Мамо, но тя е куца! - Е и!? - Ами аз искам жена с хубави дълги крака! - Помисли малко - ще се ожениш за някоя дългокрака, а тя ще вземе да се спъне и да си счупи крака. И хайде - търчане по лекари, операции, плащаш един куп пари... но тя накрая си остава куца! А при тази всичко това си е наготово!
Който пие без да замезва, е мерзавец, който замезва, без да пие, е направо подлец.
Мъж се връща след командировка и заварва жена си гола пред теливизора. - Какво правиш, докато аз се трудя?- пита с враждебен тон той, а тя отговаря: - Слушам колко процента е паднала покупателната стойност на работната заплата в България. - Е, й? Какво правиш по въпроса? Жената сконфузена не отговаря, но съседа излиза под леглото раздразнен и вика: - Оправя ми настроението, какво да правим в тая страна, дето все сме прецакани.
- Що е това депресия ? - Да си купиш обръч и да ти е тамън.
Момченце плаче на улицата в испанския град Барселона. Случайно минаваща жена го попитала: - Защо плачеш? - Защото мама ме бие! - О-о-о! Да отидем да се оплачем на тати. - Не и тати ме бие! - А тогава къде да те закарам? - Искам при Реал Мадрид, те никога не бият!