Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена с дълги крака далече ще стигне.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Скъпи, ще си спомняш ли за мен, когато умра? - Разбира се, скъпа, нали знаеш какъв съм злопаметен.
Черен хумор
03.10.2017
1,643 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако искаш да забогатееш от писане, пиши неща, които се харесват на онези хора, които си мърдат устните, когато четат наум.Дон Маркис
Главният секретар на МВР ген. Бойко Борисов си говори с кон по време на празника на полицията. Генералът обаче не размени нито дума с вътрешния министър Петканов... линк към снимка и текст ---------- - Защо Бойко Борисов не стоеше заедно с официалните лица по случай празника на полицаите? - Защото той празнува на празника на пожарникарите.
Иванчо: - Тате, защо учителката ми каза, че ябълката не пада далеч от дървото? - Ах, ти хулиган! Да не си я щипнал по дупето?
На ед ин процес на всички им било много скучно и един циганин казал на съдията: - Целуни ме по задника! Съдията му отговаря: - Вън, ама веднага вън, излизай!!! Циганина казва: - Ее не не тука всички да видят!
Жена споделя със своя приятелка: - Това наистина е много забавно. Съдът присъди на бившия ми съпруг и трите деца, а пък нито едно от тях не е негово.