Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Управлението на Костов има ли алтернатива? Да. Опозицията обещава да краде по-малко!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Най-популярния pin-код за достъп до парите: "Обичам те!"
Бисери
03.10.2017
3,093 прегледа
Следващ →
Още вицове
4 причини да не бъдеш пенис: - цял живот си плешив; - двамата ти съседи са орехи; - мирише ти на задник; - когато си възбуден - повръщаш до припадък.
- Моля ви, господине махнете това куче от мене, вече усещам как ме полазват бълхи! - Рекси, ела тук, че леличката има бълхи.
Тича си Заекът през гората и нещеш ли, гледа на една полянка лисицата пали joint и си дърпа яко. - Лисо, това е вредно за здравето - казва й Заека - хайде с мене малко джогинг и ще се оправиш. Лисицата се съгласила и тръгнали да тичат заедно. Тичали, тичали и изведнъж гледат Кумчо Вълчо седнал в храстите се боцка. - Вълчо, как може така да се друсаш! Я, тръгвай с нас да тичаш - това е полезно за здравето. Вълка се навил и така тръгнали тримата да тичат из гората…Тичали, тичали и срещат Баба Меца - пуши хаш с лула, Заекът и нея придумал да прави джогинг с тях. Тичат заедно животните и стигат до една полянка, на която са легнали Лъвът и Тигъра. Като ги виждат Лъва ръчка с лакът Тигъра и разправя: - Копеле, гледай, Заекът пак се е надрусал и кара животните да търчат из гората като луди !
- Как си, приятелю? - Зле, старите болки пак се появиха. - Съжалявам... кога се върна жена ти?
Имам по-малко, отколкото се надявах, но може би се надявах повече, отколкото трябваше.