Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
27°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Най-важното в леченито на склерозата е да не се забравя да се пият лекарствата!!!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Попитали една блондинка: - Извинете, Вие пушите ли след полов акт? Блондинката се пипнала отзад, погледнала наляво и надясно и казала: - Еми-и-и-и не съм забелязала!
Блондинки
03.10.2017
3,341 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Имате ли кифли осморки цесекарки? - Три левскарчета ги изкупиха.
- Колко пияници са нужни, за да се завие една крушка? - Николко. Ние можем да пием и на тъмно! *** - Колко рибари трябват, за да сменят електрическа крушка? - Един, но трябваше да видите крушката. Беше ей толкова" голяма. *** - Колко тийнейджърки са нужни, за да се смени една крушка? - 11. Една сменя крушката, а другите 10 правят 200 снимки за Фейсбук.
Мъж и жена вечерят и мъжа вижда, че жената не яде и казва: –Мигде, и талия ли пазиш вече? –Стига бе, Иване, с тия континенти!
Ад - това е място, където оптимиста и песимиста се чувстват еднакво.
- Деца, кой ще ми каже изречение, в което да се съдържа думата "катастрофа"? Става малкият Иванчо : - В къщи няма бира, а за татко това е катастрофа!