Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Синът на спортист се прибира у дома след последния учебен ден. Баща му го пита: - Е, как е? - Отлично! Продължиха ми договора за пети клас с още една година.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Не мога да мамя хората, затова се занимавам с реклама.
Бисери
03.10.2017
3,509 прегледа
Следващ →
Още вицове
Миша памет - това е когато страницата още не се е заредила, а ти вече си поставил мишката на това място, където трябва да се кликне.
Когато оперните певици правят секс, ушите си запушва целия квартал.
- Ела да пием по една бира след работа? - Не мога, трябва да бързам за вкъщи. - Защо? - Да готвя. - Ти не беше ли женен? - Женен съм. - И жена ти не си ли е у вас? - У нас е. - А какво, болна ли е? - Не. Глад
По истински случай: Кара си един софиянец полското Фиатче като се опитва да пресече по-бързо преди трамвая, но се забавил и се ударил в него. От трамвая слиза ватмана, който всъщност е жена и се развиква на шофъора на Фиатчето: - Абе ти с тая куча въшка тоя големия .уй ли искаш да събориш бе!!!
Събрало се ръководството на ЦСКА и решили да прекратят договора на футболиста Спас Делев, като го помолили да си ходи. След 5 минути Спас Делев обаче се върнал. Ръководстовото: - Спасе, защо не си си тръгнал? - Не уцелих вратата!