Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
33°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама дългогодишни приятели се срещат и се заговарят: - Онзи ден чух че ще имаш 50 годишнина от сватбата. Как ще зарадваш жена си? - Ами за 25 годишнина я заведох до Зимбабве, сега мисля да отида и да си я взема.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Internet Explorer - е супер програма, благодарение на която можеш да влезеш в Mozila.org и оттам да си изтеглиш Firefox.
Програмисти
03.10.2017
3,186 прегледа
Следващ →
Още вицове
Анимационните герои са с по 4 пръста поради една единствена причина - да не могат да показват среден пръст
Има неща, за които е по-добре да не се знае. И така както изглежда, мнозинството смята, че това са граматиката и пунктуацията.
Разправят, че "всеки човек сам е ковач на своето щастие". Хора-а-а! Вземете ми наковалнята! Че такива ги изчуквам...
Дядо, помниш ли как се прави странджанска луканка? - Да! - Как? - Отиваш в КАУФЛАНД, вземаш 5 кила кайма с екзотичен вкус и недоказуема възраст на смляните животни, десетина супени лъжици испански червен пипер,една чаена лъжичка индийски чер пипер и гръцка сол на вкус.
Чък Норис носи каска, когато кара мотор, за да предпази земята от главата си.