Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Контрольор се обръща към пътник с куче в рейса: - Платихте ли за кучето? - Не, то ми е подарък.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Ти спа ли със жена ми? - Кво значи спа ли? - Тъй се казва от тактичност. Секс прави ли с нея? - Ако отговоря тактично, не съм спал. Просто ей така си дремнах 3 пъти..
Семейни
03.10.2017
3,270 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един борец се бръснел спокойно пред огледалото в банята, но изведнъж позвънял телефонът в спалнята. Тогава борецът резнал с бръснача по бузата и отишъл да се обади по телефона. След като приключил разговора, жена му го попитала: - Защо се поряза така, много си изнервен, да не те стресна телефонът? - Аз да се стресна?! Hе. Просто за да зная до къде съм стигнал - продължил спокойно с бръсненето борецът.
През нощта, на прозорчето на денонощна аптека мъж: - Госпожице, има ли презервативи XXXL? - О, господине, ама защо така през прозорчето...влезте, премерете!
- Чудя се, защо Бог след като е направил небето и земята, му е трябвало да прави и хората? - Глупав си! Та какво ще прави модератор без потребители?!
Една мутра попитала един чукча: - Брато, защо нас във вицовете все тъпаци ни изкарват? Чукчата помислил и отвърнал: - Работата е в това, че антагонизирайки на повърхността на общото, ние с теб се явяваме не нещо друго, а симбиозна аттаракция на суб-апрополюсните емоции от страна на електората, който анихилира индивидуалната самонедостатъчност, интерпретирайки самоконцептуално определилата се реалност. Стопляш ли, брато?
Учителката вика в училището бащата на Иванчо. - Вашият син се държи лошо в училище: пуши, пие бира, закача момичетата. За нас това е неприемливо, тук учат прилични деца и работят изключителни педагози. - Някак може ли да изгладя вината на сина ми. Скоро е 8-март, нещо да ви донеса. - Водка, презервативи и цигари за всички учителки!