Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителка по история в НТБГ: - Аз не ви казвам да четете учебника, а да ми кажете какво пише в него!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Какво казва евреина преди да използва сапун? - Извинявай тате!
Разни
03.10.2017
1,543 прегледа
Следващ →
Още вицове
Плутон, всъщност е обикалащ около слънцето отряд британски войници, от времето на Войната за независимост на САЩ, която Чък Норис е изпратил в космоса след като е нанесъл удар в муцуната с ритник със завъртане.
Мъж предлага на жена си: - Може днес да опитаме някоя нова поза? - Хайде! Например, ти ще застанеш пред мивката в кухнята, а аз ще легна на дивана в хола и ще включа телевизора.
6 закона на живота: 1- не можеш да докоснеш с език всичките си зъби 2- всички идиоти след като са прочели точка едно са опитали 3- сега се усмихваш, защото си идиот 4- точка едно е лъжа 5- скоро ще пратиш това на някой друг идиот 6- на твоето лице все още блести идиотска усмивка p.s. не тъжи, аз също съм идиот.
ПРОМОЦИЯ: Доведи приятел да работи и ще си получиш аванса за юли 2010 г
Една жена отишла с болния си мъж на лекар. Дпктора прегледал мъжа,хванал ръката на жената и й казал: -Госпожо,мъжа ви е много болен! За да живее,трябва да му угаждате с всичко, да не му създавате грижи и да няма никакви задължения. Трябва да изпълнявате всичко което ви каже той. Тръгнали си от лекарския кабинет. По пътя мъжа попитал жена си: -Скъпа,какво ти каза доктора докато бяхме в кабинета? Жената: -Че ще умреш.