Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вървят си наркоман и блондинка. Наркомана надрусан казва: - Глей ма, летят крокодили... Блондинката: - Ми нормално, есен е, отлитат на юг...
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Общоприето мнение: по-добре прави любов, отколкото война. Но защо тогава гледането на филми за войната се поощрява, а за правенето на любов се ограничава?
Бисери
03.10.2017
3,631 прегледа
Следващ →
Още вицове
Прибира се един бизнесмен, сяда на бюрото си, вади си бележника и слага една отметка и : - Така...дългът към банката е погасен. Жена му: - Пешо, да ти кажа....изневерих ти днес. Бизнесменът слага втора отметка и: - Съпружеският дълг също!!!
След изпит студент се прибира в общижитието. Съквартирантът му го пита: - Е, как мина изпита? - Ами в две части. Тържествена и божествена. - Е как така? - Ами първо тържествената - професора с костюм и аз с костюм, той с врътовръзка и аз с врътовръзка. - А божествената? - Ами професора почва да задава въпроси, аз почвам да се кръстя. Аз почвам да отговарям, а той се кръсти.
Животните в джунглата намерили сакровище.. Лъвът като цар на джунглата решил да направи събрание и да реши какво ще правят със сакровището..... Казва на животните да си изкажат менията.. Обаждат се лъвовете и казват: - Ще си купим месо.. От там слонът "А, че защо ни е тва месо" .. обаждат се лисиците и казват: - Ще си купим кокошки .. Слонат пак "А, че защо са ни тези кокошки" Обаждат се папагалите и казват: - Ще си купим ядки.. Слонът пак "А, че защо са ни тези ядки?! Животните се изнервили и попитали слона какво да купят? Той рекъл ще си купим... - Балони. Отишли взели балоните и слонът ги пуснал да летят.. Животните го попитали защо ги пусна?.. А, той казал" - А, че защо са ни тея балони?!
Военен се прибира у дома си и заварва жена си с любовник. Вдига скандал, хваща любовника за врата и го помъква навън: - Идвай с мен навън, ще те убия! Като излизат обаче му предлага: - Виж какво, дай да се разберем нещо... Ще гръмна два пъти във въздуха, после двамата ще паднем на земята и ще се направим на умрели. Към който най-напред се хвърли жената - значи него обича, той ще остане с нея. Чуват се два изстрела, жената се показва от вратата и гледа двата "трупа". Обръща се към гардероба и вика: - Излизай, Пешо, тия двамата бунаци се застреляха един друг!
Една хлебарка както си ходела се обърнала и эапочнала да мърда с крака. Покрай нея минала друга хлебарка и я попитала: - К`во ти става бе, Райд ли? - Не бе, Брейк.