Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
29°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съществува само един видеозапис на Бойко Борисов ядосан. Този запис се продава от компанията Юнивърсал под името "Кошмари на Елм стрийт"
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо поканил Марийка у тях да изграят билярд. - Че ти откога имаш билярд, бе Иванчо??? - попитала Марийка. - Споко бе Марийке! От мен щеката и топките, от теб масата и дупките!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,740 прегледа
Следващ →
Още вицове
Командирът на поделението трябва да изпрати трима войници на опасна мисия. Строява ротата и командва: - Да излязат пет крачки напред трима доброволци, на които не съм давал пари назаем!
В църквата шеф на охранителна фирма се моли на Бога: - Помогни, Боже, борчетата да са здрави, пари да носят, помогни и на тоя ТИР да мине границата, и ни пази от пандиза... За момент дочул в другия ъгъл пенсионер да нарежда: - Боже, нека ми стигне пенсията и този месец за хляб и мляко, и да мога да си платя тока... Веднага борецът притичал при стареца и ядосано му казал: - На ти сто долара и стига си занимавал Господ с глупости!
Един мутра бил много нахапан от комари и отишъл при шефа си да го пита какво да прави: - Шефе кажи как да се оправя, че ме изпохапаха тия гадини - обяснил той, докато се чешел навсякъде. - Слушай внимателно, тулуп! Отиваш в най-близката аптека и взимаш таблетки за комари. Веднага ще се отървеш от тях! Мутрата така и направил. След два дни обаче той пак отишъл при шефа си, недоспал, изпонахапан и едва гледащ. - Какво си направил бе, серсем? - попитал го шефът му - нали ти казах как да се отървеш от комарите? - Така и направих шефе, купих таблетки против комари, обаче ми се разката фамилията, докато хвана всичките комари и им дам по една таблетка.
Обява: "За всички, които не са се примирили с несправедливостта, беззаконието, произвола на властта... В аптека номер 43 - голямо разнообразие от усмирителни ризи."
Това не е национален отбор, а национална трагедия...