Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
33°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Студент по медицина на изпит. Професорът го пита: - Какво трябва да знае най-вече лекарят, преди да тръгне на посещение при болния? - Адреса му.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Не е геройство да спреш наркотиците... Геройство е НИКОГА да не ги започнеш! Цитат от в-к: "168 часа" в интервю с един бивш наркоман!
Бисери
03.10.2017
3,283 прегледа
Следващ →
Още вицове
Старшината крещи пред ротата: - Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Мълчание. - Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Ротата пак мълчи. - За последен път питам! Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? - Аз... - плахо пристъпва напред един войник. - Добре. Идваш с мен да си допиваме да ни мине махмурлука. Останалите заминават да окопават градинката.
Питат Радио Ереван: - Коя е най-интелигентната нация на света? А радиото отговаря: - Благодарим за комплимента!
- Какъв грях е извършил Адам? - пита учителят. - Изял е забранения плод. - И как е бил наказан? - Трябвало е да се ожени за Ева.
Един ден козата тръгнала на пазар и поръчала на козлетата да не отварят на никого. Дошъл вълкът, почукал и казал с престорен глас: - Аз съм вашата майка, нося ви топла питка и масълце. Козлетата викнали: - Ти не си нашата майка! Нашата майка отиде да ни купи бира и кюфтета.
Скочи, за да разбереш имаш ли криле!