Петък, 21 август 2026
|
Кърджали
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Селски доктор кара колата си из село с луда скорост. Жена му казва: - Карай по-бавно, че ще ни спре селския полицай! - Няма, вчера му казах два дена да лежи на легло и да не става.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
На път за вкъщи така лакомо гледаше мацките, че когато се прибра у дома разбра, че не може да гледа жена си - очевидно се беше наял.
Бисери
03.10.2017
3,312 прегледа
Следващ →
Още вицове
Забелязали ли сте, че хората, които закъсняват са много по-весели от хората, които ги чакат?
Мъж се прибира вкъщи и казва на жена си: - Скъпя, мисля, че не може да си позволиш да ходиш с това старо палто на театър, та затова... Жена му го прекъсва, грейнала от щастие: - О, скъпи, решил си да ми направиш изненада? - Ами..как да ти кажа..реших да взема само един билет за театъра.
- Какво прави Габровец докато сънува че е в ресторант? - Бърза да се събуди, за да не му донесът сметката...
Американска бомба случайно удря китайското посолство в Белград. Други американски бомби случайно удрят италианското, гръцкото, индийското и други посолства… Щирлиц случайно получава повишение в чин.
Пчелите не закачаха дебеличко момиченце, играещо в пясъчника, защото мислеха, че вече са го закачали.