Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
32°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На сайта на електронното правителство egov.bg е пусната нова и удобна функция. Сега в раздел КАТ може да се плати рушвета с помощта на epay.bg, ebg.bg и PayPal.
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Таралежът: "Хайде сега ти отгоре!" Четката: "Сладък мързеливец такъв."
Животни
03.10.2017
3,464 прегледа
Следващ →
Още вицове
Вървял заека по горската пътека и гледа едно шише ракия. - Я,пиячка. Ударил един гълток и припаднал. След малко минава лисицата. - Я,пиячка и мезе. Ударила един гълток и припаднала. Минава и вълкът. - Я,пиячка,мезе и жена.Ударил един гълток и припаднал.Минава мечката. - Я,пиячка, мезе, жена и някой с който да се сбия. Ударил един гълток и припаднал. Първи се пробужда заекът, поизтупал се и гледа около него. - Е, не. Спирам пиенето. Малко да пийна и не знам, кого пребивам.
Мъж влиза в кабинета на психиатъра, нервно вади две цигари и си пъха в ноздрите. - Дааа, - отбелязва психиатъра, - всичко е ясно. Мога ли да ви помогна с нещо? - Можеш - казва мъжа, - огънче ще ти се намери ли?
На една жена всички любовници и казвали, че и е много голяма оная работа. Решила тя, да провери как стоят нещата. Съблякла се чисто гола, взела едно огледало, сложила го на земята и се разкрачила над него. Точно почнала да чупи стойки, когато влязъл мъжът и я попитал: -Какво правиш ма? Тя му отговорила: -Ми, малко гимнастика. Мъжът я похвалил и й казал: -Добре, само внимавай да не паднеш в тази дупка под теб.
В килия в затвора влиза надзирателя и съобщава на 3-мата затворника,че ще имат нов съкилийник и трябва да почистят килията .Боса на килията казва: - На мен ще ми бъде любовница - Понеделник и Четвъртък е мой. Вторият по старшинство казва: - На мен ще ми бъде съпруга - Сряда и събота е мой. За третия остава приятелка вторник и петък. Неделята му остават да си почива нали и той е човек. На другия ден в килията вкарват в килията мъж як като бик целия в татуировки. Той изръмжал и заявил: - Дечица мои, аз ще бъда вашето "мамче" и понеже имам само една цицка, когато сучите, внимавайте да не си блъскате главичките, за да не ви болят!
Киркор и Гарабед били колеги, ама станал злополука и Гарабед умрял. Шефа казал на Киркор да иде като най-близък при жена му и да й каже за злополуката, ама по възможно най-лекия начин, че да не се разстройва много. Отива Киркор и звъни на вратата. Жената на Гарабед отваря и Киркор: - Амиии, Гарабед се разболя нещо... и... утре че го копаме!