Четвъртък, 20 август 2026
|
Кърджали
35°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Кърджали
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Госпожице, не плувайте зад шамандурите!!! - Това не са шамандури бе идиот! Не виждаш ли, че плувам по гръб!
Прочети още подобни вицове
Няма снимки
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
След пиене, мъжете говорят глупости, стават емоционални, карат лошо и не обмислят нещата, а жените могат да правят всичко това, и без да пият.
Бисери
03.10.2017
3,860 прегледа
Следващ →
Още вицове
Беден евреин всеки ден се молил на Бога: - Боже, моля ти се, дай ми да спечеля от тотото голямата печалба, моля ти се! И така цял живот. Дошло му времето, умрял, възкачил се на небето и упрекнал Бога: - Боже, защо не ми даде да спечеля голямата печалба, така горещо и искрено ти се молих! - Абе аз много исках, ама поне веднъж да си беше купил фиш, бе чадо мое!
На война. - И запомнете: Една бяла ракета - ние настъпваме. Две бели ракети - отстъпваме. Сто и педесет бели ракети - взривен е склада за бели ракети!
На сватба вуйчото дава съвети на младоженеца за 1-та брачна нощ: - У кревато, преди да почнещ хубаво го надървяш, да не изложим родата. Дошло време за най-важното и сватбарите чакат пред вратата да стане момата невеста. По едно време вратата се открехнала леко и младоженеца вика: - Уке, дай си ръката и пипни да кажеш добре ли съм го надървил.
Батков бил на гости на президента на "Реал" Флорентино Перес. - Как управлявате този гигантски клуб - попитал Батков. - Много просто - назначавам само интелигентни хора. - А как разбирате кой е интелигентен? - Сега ще ви покажа - отвърнал Перес и извикал Кристиано Роналдо. Като дошъл португалецът, шефът му го попитал: - Кристиано, ще те питам нещо. Кой е този човек, който е син на баща ти, но не е твой брат? - Много просто - това съм аз, отвърнал Роналдо и отишъл да тренира. Батков бил впечатлен от метода на Перес и решил да го приложи в "Левски". Като се прибрал в България, извикал Гонзо и го питал: - Гонзо, отговори ми - кой е този човек, който е син на баща ти, но не е твой брат. Гонзо веднага започнал да звъни на всички играчи, на Баждеков, и накрая гордо отговорил: - Това съм аз, шефе! - Много си прост, бе - заявил Батков. - Това е Кристиано Роналдо!
Между две приятелки: - Чух, че си се развела - сигурно причината е в мьжа ти? - Не, Пешо бодигарда не се побра в гардероба.